Salva поддерживает

Salva põhimõtteks on mitmekülgse ja kvaliteetse kindlustusteenuse pakkumise kõrval anda oma panus ka Eesti kultuuri ja spordielu edendamisse. Salva on õla alla pannud mitmetele väärtuslikele ja olulistele algatustele ning pühendunud tegijatele:

 
​KULTUUR

Eesti Kontserdi suurtoetaja

2012. aastal asus Salva Eesti Kontserdi suurtoetajaks, mille raames kindlustas Salva kõik Eesti Kontserdi varad alustades kontserdimajadest ning lõpetades pillidega. Soovime, et Eesti Kontsert saaks Salva abiga muretult pühenduda oma põhieesmärgile - pakkuda kultuurisõpradele kõrgel tasemel ja mitmekesise valikuga muusikaelamusi. Loe Eesti Kontserdi kohta siit.

Trad.Attack!´i toetaja

2016. aasta kevadel alustas Salva Eesti tuntuma kaasaegse folkmuusika ansambli Trad.Attack!´i toetamist, pakkudes muusikutele ja nende saatemeeskonna liikmetele kindlustunnet reisimisel. Ansambel on eesmärgiks seadnud esineda igas maailma riigis. Salva eesmärk on aidata nende reisid võimalikult mugavaks ja muretuks muuta, et muusikud saaksid keskenduda just sellele, mis nende jaoks kõige olulisem – imelise muusika loomisele. Rohkem infot nende tegemiste kohta leiad siit.

Eesti Rahvuskultuuri Fondi stipendium

2007. aastal loodi Eesti Rahvuskultuuri Fondi Salva allfond eesmärgiga toetada noorte muusikute konkurssidel osalemist ning avardada nende esinemisvõimalusi. Stipendium makstakse välja iga-aastaselt, esimesed Salva allfondi stipendiaadid valiti välja 2009. aastal. Loe lähemalt siit.

SPORT

Mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetaja

2013.aastal asus Salva lootustandva mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetajaks, et kindlustada sportlasele head treeningvõimalused ning toetada tema ettevalmistusi ja püüdlusi maailmaklassi tasemele jõudmisel.

Võrkpalli edendaja

2006. aastal alustas Salva koostööd SK Duoga pannes õla alla Eesti võrkpalli edendamisele. Salva toetab BIGBANK Tartu võistkonda (algusaegadel nimega Tartu Pere Leib) ning lisaks veel ka Premium7/Salva noorte võistkondi. 2011. aastal sai Salva toel alguse ka 1.-4. klasside õpilastele mõeldud võrkpallimängu tutvustav Salva Võrguliiga.

Nõmme Kalju toetaja

2009. aastal sai alguse Salva koostöö Nõmme Kaljuga, et anda ühiselt panus Eesti jalgpallli edendamisse. Salva toetab nii Nõmme Kalju eliit- ja duubelmeeskonda, naiskonda kui noormängijaid. Nõmme Kalju on viimastel aastatel kuulunud Eesti jalgpalli paremikku ning saavutanud 2012. aastal meistritiitli.