Salva toetab

Salva põhimõtteks on mitmekülgse ja kvaliteetse kindlustusteenuse pakkumise kõrval anda oma panus ka Eesti kultuuri ja spordielu edendamisse. Salva on õla alla pannud mitmetele väärtuslikele ja olulistele algatustele ning pühendunud tegijatele:

 
​KULTUUR

Eesti Kontserdi suurtoetaja

2012. aastal asus Salva Eesti Kontserdi suurtoetajaks, mille raames kindlustas Salva kõik Eesti Kontserdi varad alustades kontserdimajadest ning lõpetades pillidega. Soovime, et Eesti Kontsert saaks Salva abiga muretult pühenduda oma põhieesmärgile - pakkuda kultuurisõpradele kõrgel tasemel ja mitmekesise valikuga muusikaelamusi. Loe Eesti Kontserdi kohta siit.

 
SPORT

Mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetaja

2013.aastal asus Salva lootustandva mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetajaks, et kindlustada sportlasele head treeningvõimalused ning toetada tema ettevalmistusi ja püüdlusi maailmaklassi tasemele jõudmisel.

Võrkpalli edendaja

2006. aastal alustas Salva koostööd SK Duoga pannes õla alla Eesti võrkpalli edendamisele. Salva toetab BIGBANK Tartu võistkonda (algusaegadel nimega Tartu Pere Leib) ning lisaks veel ka Premium7/Salva noorte võistkondi. 2011. aastal sai Salva toel alguse ka 1.-4. klasside õpilastele mõeldud võrkpallimängu tutvustav Salva Võrguliiga.