Salvale on laekunud kokku 18 veekahju

03. august 2011
Salva Kindlustus on täna keskpäevaks registreerinud kokku 18 veest või vihmast tingitud kahju, millest 13 asuvad Tallinnas Tuukri ja Ahtri tänava piirkonnas.

Salva Kindlustuse kindlustusdirektor Urmas Kivirüüdi sõnul algas kahjude hindamine ja menetlemine juba laupäeval. Kannatada said peamiselt äriettevõtted, poed ja laoruumid, hindame esialgset kahju sadades tuhandetes eurodes, lausus Kivirüüt.

¥Meedias on levinud eksitav informatsioon justkui seltsid ei kataks antud üleujutusest kaasnenud kahjusid – kõik Salva kliendid, kes omavad üleujutuseriski, saavad oma kahjud kompenseeritud, alustame esimestele klientidele hüvitiste maksmist sel nädalal, sõnas Kivirüüt.

Ahtri piirkonnas toimunud üleujutus toimus tänavu juba kolmandal järjestikusel aastal, seega kui linn ei lahenda ära kiiremas korras antud piirkonnas kanalisatsiooniprobleemi, võib järgnevatel aastatel selles piirkonnas asuvatel klientidel tekkida probleeme üleujutuse kindlustuskaitse ostmisega, kuna seda ei pruugita lihtsalt enam pakkuda, ütles Kivirüüt.

Salva Kindlustuses registreeritud 18 veekahjust on 13 varakahjud ja 5 sõidukitega seotud kaskojuhtumid.