Salva Kindlustus maksis veebruaris üle miljoni euro hüvitisi

16. märts 2011
Salva Kindlustus maksis tänavu veebruaris kahjujuhtumite eest kokku üle 1,03 miljoni euro hüvitisi.

Eelnevate kuudega sarnaselt maksis Salva veebruaris enim hüvitisi välja liikluskindlustuses, kus hüvitamisele kuulus ligi 423 000 euro eest kahjusid. Ilmastikuoludelt raske talveperiood on liikluskahjude arvu selgelt suurendanud ning sellest tulenevalt on väljamaksed võrreldes eelmise aasta veebruariga suurenenud 31%.

Kaskokindlustuse hüvitised, mida Salva Kindlustus maksis veebruaris üle 189 000 euro, tõusid 6% võrra, varakindlustuse hüvitised aga 21% võrra 112 000 euroni. Reisikindlustuses maksti välja ligi 98 000 euro eest kahjusid.

Kahe kuuga on Salva Kindlustuse poolt kõikides kindlustusliikides välja makstud hüvitiste kogusumma võrreldes eelmise aasta sama perioodiga suurenenud 16% võrra.

Salva Kindlustus kogus veebruaris kokku ligi 1,12 miljonit eurot kindlustusmakseid, mis on 2% võrra vähem kui eelmisel aastal. Aasta esimese kahe kuuga kokku on Salva Kindlustuse poolt kogutud kindlustusmaksed vähenenud 4%.

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on Statistikaameti andmetel ligi 8%. Salva Kindlustus pakub era- ja äriklientidele kõiki enamlevinud kahjukindlustustooteid ning omab 20 esindust ja müügipunkti üle Eesti.