Salva Kindlustus maksis tänavu märtsis kahjujuhtumite eest kokku üle 1,13 miljoni euro hüvitisi.

18. aprill 2011
Enim hüvitisi maksis Salva märtsis välja liikluskindlustuses, kus hüvitamisele kuulus 583 660 euro eest kahjusid ning kaskokindlustuses, kus makstud hüvitiste summa oli ligi 290 000 eurot. Varakindlustuse kahjusid hüvitati märtsis Salva poolt üle 145 000 euro ning reisikindlustuse kahjusid 101 000 euro eest. Möödunud aasta märtsikuuga võrrelduna on välja makstud hüvitiste kogusumma vähenenud 7% võrra.

Aasta esimese kvartaliga on Salva Kindlustuse poolt kõikides kindlustusliikides välja makstud hüvitiste kogusumma võrreldes eelmise aasta sama perioodiga siiski suurenenud, paljuski talveperioodile iseloomulike kahjujuhtumite keskmisest suurema arvu tõttu on Salva hüvituste summa tõusnud 5%.

Salva Kindlustus kogus märtsis kokku ligi 1,37 miljonit eurot kindlustusmakseid, mis on 3% võrra enam kui eelmisel aastal. Aasta esimese kolme kuuga on Salva Kindlustuse poolt kogutud kindlustusmaksed jäänud 2010. aastaga sarnasele tasemele, olles vähenenud veidi üle 1%.

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on Statistikaameti andmetel ligi 8%. Salva Kindlustus pakub era- ja äriklientidele kõiki enamlevinud kahjukindlustustooteid ning omab 20 esindust ja müügipunkti üle Eesti.