Otsime kalendrile kunstnikku!

11. oktoober 2019
Juba 15 aastat on noored ja andekad kunstnikud meile appi tulnud ja aidanud muuta väärika ajalooga Eesti kindlustusseltsi kalendri meeldejäävaks. Ka sel aastal soovib Salva Kindlustus leida oma 2020. a. kalendrile kauneid illustratsioone
Salva kalendrikunstniku konkurss 2020

Kui sulle tundub, et see on suurepärane võimalus sinu loomingu eksponeerimiseks, saada palun fotod või link oma töödega aadressile turundus@salva.ee hiljemalt 31.10.2019.

Illustreerimiseks sobivad kõik stiilid ja tehnikad, mida hiljem nii laua-, kui ka seinakalendrile võimalik printida.

Mis on auhind?

Salva žürii valib üheskoos välja sobivaima lahenduse. Väljavalitud võitjale kingime loomingulise puhkuse veetmiseks 350 euro väärtuses ESTRAVELi kinkekaardi ja SALVA aastase reisikindlustuse Euroopasse 120-päevase kasutusajaga.

Ja mis peamine - Salva esitleb uhkusega sinu illustreeritud kalendrit oma klientidele kogu järgmise aasta vältel!

 

PS! Aastane reisikindlustus sisaldab järgnevaid kindlustuskaitseid: tervisekindlustus 100 000 EUR, reisitõrkekindlustus 1000, pagasikindlustus 600 EUR. Saates oma tööd kinnitad, et kõik teose õigused kuuluvad sinule. Kõiki konkursile esitatud töid kasutame ainult antud konkursi raames. Juhul kui soovime mõnda tööd kasutada mõne muu kampaania raames, siis sõlmime autoriga eraldi kokkuleppe.