Kevadsoodustused õnnetusjuhtumikindlustuses!

15. märts 2011
Alates 15. märtsist pakub Salva Kindlustus kõigile esmakordsetele õnnetusjuhtumikindlustuse lepingu sõlmijatele kuni 50% kevadsoodustust.

15. märtsist 15. aprillini toimuva soodustkampaania kestel on võimalik hankida esmakordne tavapoliis 35%, esmakordne perepoliis 40% ning esmakordne grupipoliis koguni 50% tavahindadest soodsamalt.

Perepoliisiks loetakse kevadkampaanias tavapoliisi, kus on kindlustatud vähemalt 3 inimest. Ettevõtte töötajate või suurema grupi kindlustamiseks mõeldud grupipoliisi soodustuse saamiseks peab sellel olema vähemalt 10 kindlustatut.

Õnnetusjuhtumikindlustus aitab luua materiaalset turvatunnet nii endale kui ka Teie lähedastele, kui Teid või Teie perekonda tabab õnnetusjuhtumijärgselt ootamatu sissetulekute vähenemine. Salva õnnetusjuhtumikindlustus kehtib kogu maailmas, võimalik on valida ööpäevaringse või tööaegse kindlustuskaitse vahel. Kindlustusperioodi pikkus võib olla 1 päev kuni 1 aasta.

Kindlustusmakse kujuneb sõltuvalt kindlustatud isiku ametist, valitud kindlustuskatete ja -limiitide suurusest, ajalisest kehtivusest, spordikatte valikust jpm.

Täpse kampaaniapakkumise saamiseks võtke palun ühendust Salva Kindlustuse töötajaga või täitke päringuvorm.