Language

Salva toetab

Salva põhimõtteks on mitmekülgse ja kvaliteetse kindlustusteenuse pakkumise kõrval anda oma panus ka Eesti kultuuri ja spordielu edendamisse. Salva on õla alla pannud mitmetele väärtuslikele ja olulistele algatustele ning pühendunud tegijatele:

  • Eesti Kontserdi suurtoetaja

2012. aastal asus Salva Eesti Kontserdi suurtoetajaks, mille raames kindlustas Salva kõik Eesti Kontserdi varad alustades kontserdimajadest ning lõpetades pillidega. Soovime, et Eesti Kontsert saaks Salva abiga muretult pühenduda oma põhieesmärgile - pakkuda kultuurisõpradele kõrgel tasemel ja mitmekesise valikuga muusikaelamusi.

  • Nõmme Kalju toetaja

2009. aastal sai alguse Salva koostöö Nõmme Kaljuga, et anda ühiselt panus Eesti jalgpallli edendamisse. Salva toetab nii Nõmme Kalju eliit- ja duubelmeeskonda, naiskonda kui noormängijaid. Nõmme Kalju on viimastel aastatel kuulunud Eesti jalgpalli paremikku ning saavutanud 2012. aastal meistritiitli. 

  • Salva/Rock korvpallivõistkondade toetaja

2006. aastal alustas Salva koostööd Tartu Ülikooli korvpallikooliga, et arendada noori korvpallihuvilisi alates algklasside õppuritest kuni 19aastasteni. Salva/Rock võistkonnad on näidanud esinduslikke tulemusi kõikides vanuserühmades nii rahvusvahelistel mõõduvõtmistel kui Eesti-sisestel turniiridel.

  • Võrkpalli edendaja

2006. aastal alustas Salva koostööd SK Duoga pannes õla alla Eesti võrkpalli edendamisele. Salva toetab BIGBANK Tartu võistkonda (algusaegadel nimega Tartu Pere Leib) ning lisaks veel ka Premium7/Salva noorte võistkondi. 2011. aastal sai Salva toel alguse ka 1.-4. klasside õpilastele mõeldud võrkpallimängu tutvustav Salva Võrguliiga.

  • Mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetaja

2013.aastal asus Salva lootustandva mitmevõistleja Taavi Tšernjavski toetajaks, et kindlustada sportlasele head treeningvõimalused ning toetada tema ettevalmistusi ja püüdlusi maailmaklassi tasemele jõudmisel.

  • Eesti Rahvuskultuuri Fondi stipendium

2007. aastal loodi Eesti Rahvuskultuuri Fondi Salva allfond eesmärgiga toetada noorte muusikute konkurssidel osalemist ning avardada nende esinemisvõimalusi. Stipendium makstakse välja iga-aastaselt, esimesed Salva allfondi stipendiaadid valiti välja 2009. aastal.