Kontakt

Salva Kindlustuse AS

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Avatud: E-R 8:00-17:00
Telefon: 6 800 500
E-post: salva@salva.ee
Meediapäringud: meedia@salva.ee
Andmekaitse: andmekaitse@salva.ee
Koduleht: www.salva.ee

Reg. kood: 10284984
KMRK: EE100182653

Panga rekvisiidid:
Swedbank EE412200221001144883
SEB Pank EE531010002043701008
Luminor Bank EE311700017000050247
Coop Pank EE134204278606842005
 

Kahjukäsitluse üldinfo:

Sõiduki-ja liikluskindlustuse kahjud: 6 830 500
Muud kahjud: 6 800 500
E-post: kahjud@salva.ee


Juhatus

Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee

Juhatuse esimees, kindlustusdirektor
Urmas Kivirüüt
Telefon: 6800 500
urmas.kiviruut@salva.ee
Juhatuse liige, pearaamatupidaja
Irja Elias
Telefon: 6800 500
irja.elias@salva.ee
Juhatuse liige, müügidirektor
Kaupo Kalev
Telefon: 6800 500
kaupo.kalev@salva.ee
Kantselei

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee
E-R 8.00-17.00

Kantselei juhataja
Tiina Parve
Telefon: 6830 605
tiina.parve@salva.ee
Sekretär
Triin Ülevain
Telefon: 6830 606
triin.ulevain@salva.ee
Müügiosakond

Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee

Turundusjuht
Maris Raudoja
Telefon: 6830 624
maris.raudoja@salva.ee
Teenindusjuht
Elis Allvee
Telefon: 6830 621
elis.allvee@salva.ee
Tallinna esindus

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6 800 500
E-mail: salva@salva.ee
Avatud E-R 8:00 - 17:00

Tallinna ja Haapsalu regiooni juht
Epp Veskimägi
Telefon: 6830 615
epp.veskimagi@salva.ee
Äriklientide müügijuht
Heidy Vilsar
Telefon: 6830 682
heidy.vilsar@salva.ee
Äriklientide müügijuht
Airi Seimoja
Telefon: 6830 614
airi.seimoja@salva.ee
Eraklientide müügijuht
Klaarika Kuusik
Telefon: 6830 626
klaarika.kuusik@salva.ee
Eraklientide müügijuht
Anneli Hainsalu
Telefon: 6830 610
anneli.hainsalu@salva.ee
Edasimüüjate müügijuht
Margus Tiits
Telefon: 6830 618
margus.tiits@salva.ee
Maaklerite müügijuht
Katre Järve
Telefon: 6830 628
katre.jarve@salva.ee
Maaklerite müügijuht
Marit Kilk
Telefon: 6830 656
marit.kilk@salva.ee
Assistent
Laura Reins
Telefon: 6830 627
laura.reins@salva.ee
Assistent
Edith Mednikova
Telefon: 6830 616
edith.mednikova@salva.ee
Müügiesindaja
Katrin Eesik
Telefon: 5077 813
katrin.eesik@salva.ee
Salva peakontori müügisaal

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6830 619
E-mail: salva@salva.ee
Avatud E-R 8.30-17.30

Klienditeenindaja
Marika Korb
Telefon: 6830 617
marika.korb@salva.ee
Klienditeenindaja
Aita Viigi
Telefon: 6830 619
aita.viigi@salva.ee