Language

Telefon 6 800 500

Soovin reisikindlustuse pakkumist

Lihtsaim viis reisikindlustuse hinda arvutada on internetis www.salva24.ee.

Poliisi sõlmimine on tavahinnast 10% soodsam!

KINDLUSTUSVÕTJA ANDMED
REISI ANDMED
Juhul kui reis algab välisriigist, kehtib kindlustuskaitse alates 15-ndast päevast pärast kindlustuspoliisi vormistamist.
REISIJATE ARV (vanuserühmade kaupa)
KINDLUSTATAVAD RISKID
NB! Ei pakuta koos Venemaa, Ukraina, Valgevene või välismaalase tervisekindlustusega
NB! Ei pakuta koos Venemaa, Ukraina, Valgevene või välismaalase tervisekindlustusega
Vastutuskindlustus katab kolmandale isikule tekitatud kahju lepingus määratletud territooriumil kindlustusperioodi jooksul.
Rendiauto omavastutusega aitab Salva hüvitada tekkinud kulud olukorras, kus reisil renditud auto saab avarii või loodusõnnetuse tagajärjel kahjustada või langeb varaste ohvriks. Omavastutuse hüvitise suurus võib ulatuda kuni 1500 euroni.
Palun valige lisarisk kui harrastate reisil olles kõrgendatud riskiga tegevust, sh sporditreeningud. Näiteks mäesuusatamine, lumelauaga sõitmine märgistatud radadel, hobisukeldumine jne. Täpsem info reisikindlustuse tingimuste punktis 5.2.1
Tervisekindlustuse lisarisk füüsilise palgatööga tegelemise ajaks. Näiteks ehitaja, kaugsõiduautojuht.
Looduskatastroofi kindlustamisel on kaetud vulkaanipurse, maavärin, maalihe, üleujutus ja orkaan. Terrorismiakti kindlustamisel on kaetud poliitilistel, usulistel või ideoloogilistel motiividel toime pandud vägivaldne tegu, eritingimustes sätestatud piirangutega.
Reisitõrke korral kehtib lisarisk juhul kui poliis on ostetud hiljemalt 30 päeva enne reisi algust. Juhul kui reisi alguseni on jäänud alla 30 päeva, kehtib lisarisk üksnes juhul, kui poliis on ostetud hiljemalt 48 tundi pärast reisipaketi esimese osa tasumist.
REISITÕRKE LISARISKID (Reisitõrke kindlustuskate peab olema valitud)
Konverentsi, seminari, messi, kontserdi või teatrietenduse ärajäämine. Lisarisk kehtib juhul kui poliis on ostetud hiljemalt 30 päeva enne reisi algust. Juhul kui reisi alguseni on jäänud alla 30 päeva, kehtib lisarisk üksnes juhul, kui poliis on ostetud hiljemalt 48 tundi pärast reisipaketi esimese osa tasumist.
Kaetud on ettevõtte streik ja maksevõimetus (välja arvatud reisikorraldajad).Lisarisk kehtib juhul kui poliis on ostetud hiljemalt 30 päeva enne reisi algust. Juhul kui reisi alguseni on jäänud alla 30 päeva, kehtib lisarisk üksnes juhul, kui poliis on ostetud hiljemalt 48 tundi pärast reisipaketi esimese osa tasumist.