Metsloomakasko

Metsloomakasko on liikluskindlustuse juurde valitav vabatahtlik lisakaitse, mis aitab ootamatult teele jooksnud metsloomale otsasõidul tekkinud kahjude hüvitamisel.

Metsloomakasko on mõeldud sõidukitele, mille vanus ei võimalda või millele omanik ei soovi sõlmida tavalist kaskokindlustust.

Metsloomakaskot saab sõlmida vaid koos Salva liikluskindlustusega.

Metsloomakasko liikluskindlustuse juurde vaid 4 eurot kuus!
Metsloomakasko on liikluskindlustuse juurde valitav vabatahtlik lisakaitse.

Miks valida Salva metsloomakasko?

Kiire ja paindlik poliisi sõlmimine. Poliisi saab mugavalt koos liikluskindlustusega sõlmida Salva esindustes ja müügipunktides üle Eesti või e-poes

Soodne hind. Metsloomakasko lisamine liikluskindlustuse poliisile maksab vaid  4 eurot kuus. 

Paindlikud maksetingimused. Sõlmides metsloomakasko koos liikluskindlustusega, saab mõlema kindlustuskaitse eest tasuda kuumaksetega, kindlustusmakse suurus sellest ei muutu.

Hüvitame ootamatult sõiduteele jooksnud suurele ulukile (näiteks põder, kits, metssiga) kui ka väikesele ulukile (näiteks tuhkur, nugis, jänes) otsasõidul tekkinud kahjud kuni 5000 euro ulatuses Eesti Vabariigi territooriumil.

Kiire kahjukäsitlus. Kahjukäsitlus on kiire ja paindlik. Salva Kindlustusel on esindused üle terve Eesti.

KKK

Miks on metsloomakasko vajalik kui mul on juba olemas kohustuslik liikluskindlustus?

Kohustuslik liikluskindlustus ei hüvita metsloomale otsasõidul tekkinud kahjusid, selleks on juurde vaja sõlmida metsloomakasko.

Mida metsloomakaskoga hüvitatakse?

Metsloomakaskoga hüvitatakse suur- ja väikeulukile otsasõidul tekkinud  kahjud kuni 5000 euro ulatuses. Kahjujuhtumi korral rakendatakse omavastutust 200 eurot.

Millised loomad on ulukid?

Ulukiks loetakse: pruunkaru, hunt, põder, punahirv, metssiga, metskits, ilves, hallhüljes, rebane, šaakal, kährikkoer, mink, tuhkur, metsnugis, kivinugis, mäger, kobras, ondatra, halljänes, valgejänes.

Kus kehtib metsloomakasko?

Metsloomakasko kehtib Eesti Vabariigi territooriumil.

Kuidas sõlmida metsloomakasko lepingut?

Lepingut saab sõlmida koos Salva liikluskindlustusega lihtsalt ja mugavalt Salva esindustes ja müügipunktides üle Eesti või  e-poes. Metsloomakasko lisamine liikluskindlustuse poliisile maksab vaid 4 eurot kuus.

Mitmes osas saan lepingu eest tasuda ja kas sellest sõltub makse suurus?

Sõlmides metsloomakasko koos liikluskindlustusega, saab mõlema kindlustuskaitse eest tasuda kuumaksetega, kindlustusmakse suurus sellest ei muutu.