Language

Telefon 6 800 500

Jalgrattakindlustus

Jalgrattakindlustus ehk jalgratta kasko on koguriskikindlustus ja katab seega kõik enamlevinud kahjud, mis jalgrattaga juhtuda võivad, alates kukkumisel saadud kahjustustest kuni varguseni.

Kindlustada saab nii uusi kui kasutatud maastiku-, maantee-, linna-, hübriid- ja elektrijalgrattaid.

Jalgrattakindlustus kehtib liikumisel kogu maailmas.

Miks valida Salva jalgrattakindlustus?

  • Lai valik suhtluskanaleid. Lepingut saab mugavalt sõlmida müügipunktides üle Eesti, vaata lähim esindus või küsi pakkumist internetist.
  • Kiire ja professionaalne kahjukäsitlus. Jalgrattakahjusid käsitlevad kogenud kahjukäsitlejad. Olenevalt kahjujuhtumist makstakse välja kahjuhüvitis või korraldatakse jalgratta remont.
  • Lai kindlustuskaitse. Jalgrattakindlustusega on kaetud väga paljud erinevad riskid, näiteks vargus, röövimine, ootamatu kahjustumine. Kaetud on ka jalgrattale kasutamise käigus (näiteks kukkumine, otsasõit) tekkinud vigastused (v.a esteetilised vigastused, kulumine jms). Täpsemalt loe kindlustustingimusi siit.
  • Paindlik omavastutus. Jalgrattakindlustuse omavastutus on 10% kindlustussummast. Kindlustussumma valib klient poliisile ise, lähtudes jalgratta turuväärtusest.

Näiteks: Jalgratta kindlustussumma on 450 eurot, omavastutus kahjujuhtumi korral on 45 eurot

  • Kindlustada saab nii uusi kui kasutatud jalgrattaid. Ratta vanus ei ole kindlustuse sõlmimisel määrav. Kindlustuslepingu sõlmimise eelduseks on rattaraami numbri ehk VIN-koodi või NanoID olemasolu.