Language

Telefon 6 800 500

Ehituskindlustus

Ehituskindlustus pakub kaitset ehitustöödega seotud riskide vastu, tagab ootamatuste korral ehituse planeeritud jätkumise ja säästab ettenägematutest väljaminekutest. Kindlustus korvab ehitustegevuse käigus tekkinud kahjud, aga ka tööde käigus kolmandatele isikutele põhjustatud vigastused või vara rikkumised.

Kindlustada saab ehitusplatsi seadmetest kuni platsi kõrval asuvate ehitisteni.

Miks valida Salva ehituskindlustus?

  • Lai valik kanaleid kindlustuse sõlmimiseks. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti, leia sobiv esindus või küsi pakkumist internetist.
  • Kiire kahjukäsitlus ning professionaalne tugi. Operatiivne kahjukäsitlus tagab kiirelt ehitustööde planeeritud jätkumise.
  • Ehituskindlustus on koguriskikindlustus ja annab lepingust tulenevate piirangutega kindlustuskaitse paljude ootamatute ja ettenägematute kahjude vastu. Näiteks on kindlustatud ehitustegevusest põhjustatud tulekahju, veeavarii, tugeva tuule tõttu ümber kukkunud toestamata sein või kinnitamata katus. Vaata täpsemalt tingimusi siit.
  • CAR-kindlustus sisaldab ka vastutuskindlustuse osa, mis aitab hüvitada ehitustööde käigus tekkinud kahju kolmandatele isikutele.

Näiteks: Elamu fassaaditöödeks paigaldatud tellingud kukkusid tugeva tuule tõttu ümber ning kahjustasid maja ees parkinud autosid. Salva aitas ehitusettevõttel hüvitada autoomanikele tekkinud kahju.