Ehituskindlustus

Ehituskindlustus pakub kaitset ehitustöödega seotud riskide vastu, tagab ootamatuste korral ehituse planeeritud jätkumise ja säästab ettenägematutest väljaminekutest. Kindlustus korvab ehitustegevuse käigus tekkinud kahjud, aga ka tööde käigus kolmandatele isikutele põhjustatud vigastused või vara rikkumised.

Kindlustada saab ehitusplatsi seadmetest kuni platsi kõrval asuvate ehitisteni.

Kindlustus korvab ehitustegevuse käigus tekkinud kahjud.
Ehituskindlustus pakub kaitset ehitustöödega seotud riskide vastu.

Miks valida Salva ehituskindlustus? 

 

Lai valik kanaleid kindlustuse sõlmimiseks. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti, leia sobiv esindus või küsi pakkumist internetist.

Kiire kahjukäsitlus ning professionaalne tugi. Operatiivne kahjukäsitlus tagab kiirelt ehitustööde planeeritud jätkumise.

Ehituskindlustus on koguriskikindlustus ja annab lepingust tulenevate piirangutega kindlustuskaitse paljude ootamatute ja ettenägematute kahjude vastu. Näiteks on kindlustatud ehitustegevusest põhjustatud tulekahju, veeavarii, tugeva tuule tõttu ümber kukkunud toestamata sein või kinnitamata katus. Vaata täpsemalt tingimusi siit.

CAR-kindlustus sisaldab ka vastutuskindlustuse osa, mis aitab hüvitada ehitustööde käigus tekkinud kahju kolmandatele isikutele.

Näide: Elamu fassaaditöödeks paigaldatud tellingud kukkusid tugeva tuule tõttu ümber ning kahjustasid maja ees parkinud autosid. Salva aitas ehitusettevõttel hüvitada autoomanikele tekkinud kahju. 

KKK

Mida kindlustatakse ehituskindlustusega?

Ehituskindlustus katab ehitustööde, ehitusplatsi sisseseade ja varustuse, ehitustöödel kasutatavate ehitusmasinatega seotud kahjud, aga ka ehitustööde käigus kolmandatele isikutele või ehitusplatsi kõrval asuvatele ehitistele tekitatud kahjud. Täpsemalt vaata siit.

Milliseid juhtumeid ehituskindlustus katab?

Ehituskindlustuse juhtumeid on väga erinevaid, näiteks küttesüsteemi vahetamisel toimunud veekahjud, katuse vahetamise käigus korteritesse tilkunud vihmavesi, konstruktsioonide purunemine.

Millal ja kuhu peab kahju korral pöörduma?

Kahju tekkimisel tuleb esimesel võimalusel Salvaga ühendust võtta ning seda ka juhul, kui kahju ei ole suur. Nii laabub kahju hüvitamine kiiremini ja ilma liigse asjaajamiseta. Esmase kahjuteate saab täita siin.

Kui palju maksab ehituskindlustus?

Kindlustuse makse sõltub peamiselt ehituse iseloomust, väärtusest, tööde mahust ja ajaperioodist. Hinda mõjutab ka omavastutuse suurus. Pakkumist saab küsida siit.