WOW elamuskeskuse külastajaid kaitseb Salva õnnetusjuhtumikindlustus

WOW elamuskeskuse ja Salva koostöö

WOW elamuskeskus on suurepärane koht, kus laste ja sõpradega sisukalt aega veeta ja uusi elamusi kogeda. Selleks, et külastus sujuks turvaliselt, pakub Salva kõikidele külastajatele õnnetusjuhtumikindlustuse kaitset.

Õnnetusjuhtumikindlustus hüvitab ootamatu õnnetusega kaasnevad väljaminekud, mis on seotud ajutise vigastuse või töövõimetuse, püsiva puude või isegi halvimal juhul surmaga.

Elamuskeskuse külastaja kindlustuskaitse tingimused:

WOW elamuskeskuse külastajatele pakutakse õnnetusjuhtumikindlustuse valurahahüvitist, mis aitab ajutise iseloomuga vigastuste korral (näiteks venitused või põrutused). Hüvitist makstakse vastavalt vigastusele kindla protsendina kindlustuslepingus märgitud summast.

Kindlustuskaitse kehtib ainult nende külastajate suhtes, kellega seoses oli õnnetusjuhtumi toimumise hetkeks väljastatud WOW elamuskeskuse külastamiseks pilet teenuse ostmise kohta.

Kindlustuskaitse kehtib ainult WOW elamuskeskuse siseruumides.

Kindlustuskaitse kehtivuse eelduseks on, et õnnetusjuhtumi toimumisest teavitatakse kohapeal koheselt WOW elamuskeskust, st selgelt peab olema tuvastatav õnnetusjuhtumi toimumine pileti kehtivuse ajal.

Mida teha kui juhtub õnnetus?

Kui elamuskeskuse külastajaga juhtub õnnetus, tuleb koheselt pöörduda keskuse administraatori poole, kes annab edasised juhtnöörid. Keskuse kontakttelefon on 5553 2995.

Loe täpsemalt Salva õnnetusjuhtumikindlustuse kohta siit ja tutvu tingimustega siin.

Vajadusel küsi lisainfot telefonil 4540 550 või saaremaa@salva.ee