Ratastraktori või kombaini kindlustus -30%

Kliendid, kes perioodil 15.03- 31.05.2021 sõlmivad uue kindlustuslepingu traktorile või kombainile, saavad 30% soodustust ning asendusmasina päevaraha tasuta!

Pakkumine kehtib kuni 10-aastastele masinatele, soodustus ei laiene masinate ja seadmete sisemise purunemise kindlustusele.

Ratastraktori või kombaini kindlustus -30%

Mis on asendusmasina rentimise päevaraha kaitse?

Põllutöömasina katki minek võib kibekiirel külviajal põllumehe elu keeruliseks muuta. Selliseks ootamatuks olukorraks pakume kliendile asendusmasina rentimise päevaraha kaitset.

Tegemist on rahalise hüvitisega 150 € päevas, mida makstakse kliendile nende päevade eest, mil masin on kindlustusjuhtumi tagajärjel remondis või kasutuskõlbmatu.

Asendusmasina rentimise päevaraha makstakse ühe kindlustusjuhtumi kohta kuni 15 päeva eest arvates kolmandast tööpäevast kindlustusandjale kahjujuhtumist teatamisest.

Päevarahahüvitis on abiks asendusmasina rendiks või kasvõi naabrimehele teenuse tasumiseks, et pooleli jäänud töö saaks õigeagselt tehtud.

GPS seadmete vargused

Viimastel aastatel on sagenenud põllumajandusmasinate GPS seadmete vargused, mille kogukahjud võivad ulatuda kohati kümnetesse tuhandetesse eurodesse. 

Kuna GPS seadmed kuuluvad masina lisavarustuse hulka ja on automaatselt koos masinaga kindlustatud, siis Salvas kuuluvad sellised kahjud hüvitamisele. Kahjujuhtumiks loeme ka olukorda kus vargus toimub taluhoovis.

Mida jälgida tehnika kindlustamisel, saab täpsemalt lugeda siit.  

Tutvu ettevõtte masinate ja seadmete kindlustuse tingimustega siin. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti, leia sobiv esindus või küsi pakkumist internetist.

Tark põllumees kindlustab Salvas!