Õnnetusjuhtumikindlustus perele jaanuaris -30%

Õnnetusjuhtumikindlustus perele jaanuaris -30%

Kas teadsid, et kuigi õnnetusjuhtumikindlustus on populaarsem aktiivse eluviisiga perede hulgas, juhtub reaalsuses 80% vigastustest just vabal ajal kodus?

Talverõõmude nautimine on alles hoo sisse saanud, tihtipeale kaasnevad sellega ka kukkumised ja põrutused. Seetõttu on praegu õige aeg mõelda õnnetusjuhtumikindlustuse peale, mis teeb ootamatute vigastuste korral paranemise eelkõige majanduslikus mõttes oluliselt lihtsamaks.

Sõlmides 4.- 31. jaanuarini Salva e-poes õnnetusjuhtumikindlustuse endale ja oma perele, saad hinnast -30% alla! Vormista soodushinnaga poliis meie e-poes siit:

Osta -30% soodushinnaga poliis

Soodustuse saamiseks peab kindlustatud pereliikmete arv poliisil olema 2 või enam. Pakkumine kehtib klientidele, kellel puudub viimase 3 kuu jooksul Salvas kehtiv õnnetusjuhtumikindlustuse leping.

Miks peaks eelistama Salva õnnetusjuhtumikindlustust?

  • - Tervisespordi harrastamisega kaasnevad vigastused on  kaetud sõltumata spordialast (v.a. võistlus- ja ekstreemsport)
  • - Maksame nii päeva- kui ka valuraha, kui ravi on  kestnud vähemalt 6 päeva
  • - Päevaraha hüvitis ei sõltu sissetulekust, maksame  iga haiguspäeva eest lepingulise rahasumma
  • - Pakume ravikulu hüvitist, mis katab otsesed kulutused  tervishoiuteenusele, mida Eesti Haigekassa ei hüvita.

Osta -30% soodushinnaga poliis

Tutvu õnnetusjuhtumikindlustuse tingimustega, küsi lisainfot telefonilt 6032 316 või e-posti aadressilt salva24@salva.ee. Jälgi ka Salva Facebooki lehte, et saada värsket teavet kampaaniapakkumiste kohta.

Elu on täis ootamatusi. Mis on Sulle kallis ja kuidas seda kaitsta, on valikute küsimus.

Sõlmides õnnetusjuhtumikindlustuse Salvas, võid kindel olla, et Sina ja Sinu pere on kindlates kätes.