Nüüd traktori või kombaini kindlustus -25%

Traktorid ja kombainid -25%

Kevad on käes ja põllutööd ootavad tegemist! Salva Kindlustusel on selle tarbeks hea pakkumine:

Kõik kliendid, kes perioodil 23.03- 31.05 sõlmivad traktorile või kombainile uue ettevõtja seadmete ja masinate (CPM) kindlustuslepingu, saavad 25% allahindlust ning masina salongiklaasidele lisakaitse tasuta!

Soodushinnaga kindlustuslepingu saab sõlmida kuni 10-aastasele masinale, soodustus ei laiene masinate ja seadmete sisemise purunemise kindlustusele. Salongiklaaside vahetamise või remondi kulud hüvitatakse omavastutust rakendamata.

Miks eelistada traktori või kombaini kindlustamisel SALVA kindlustust?

- Uue masina kindlustusväärtus võrdub tema esmamüügihinnaga ja püsib muutumatuna ühe aasta jooksul.

- Lai kindlustuskaitse, mis hõlmab lisaks ka:

kaitset remondi- ja hooldusperioodi ajaks;

kindlustusjuhtumi järgsete päästmiskulude hüvitamist;

kaitset kindlustusobjekti avariikohalt ära veole, demontaažile ja montaažile ning transpordikuludele remondikohta ja tagasi.

- Kindlustus hüvitab ootamatud välised kahjud masinatele ja lisaseadmetele nii töötamise, kui seismise ajal.

- Kui sisemise rikke tagajärjel kannatanud masina osa põhjustab kahju kindlustusobjekti teistele sõltumatutele osadele, siis kuulub ka selliselt järgnenud kahju hüvitamisele. Teisteks sõltumatuteks osadeks on kindlustusobjekti need osad, mille väljavahetamist või parandamist saab teostada sõltumatult kahju põhjustanud masina osast.

- Kindlustusobjekti osalise kahjustumise korral Salva ei arvesta remondikalkulatsioonilt amortisatsiooni ning kindlustussumma ei vähene väljamakstud kindlustushüvitise võrra kindlustusperioodi jooksul (v.a täishäving).

- Kindlustuslepingu saab sõlmida 5- aastase perioodiga. Mitmeaastane leping tagab pikaajalise ja katkematu kindlustunde ning soodsama makse. 

Salva kahjukäsitlus hüvitab kahjud kiirelt ja mugavalt. Saame muretult hakkama ka keerulisemate kahjujuhtumitega. Loe lähemalt.  

Tutvu ettevõtte masinate ja seadmete kindlustuse tingimustega siin. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti, leia sobiv esindus või küsi pakkumist internetist.

Tark põllumees kindlustab Salvas!