Mitmeaastane kindlustuspoliis

Mitmeaastane kindlustuspoliis

Salva Kindlustus pakub oma klientidele võimalust sõlmida kuni viie-aastase kindlustusperioodiga poliise järgnevatele toodetele:

Mitmeaastase kindlustuspoliisi eelised:

Pikem kindlustuskaitse tagab soodsama kindlustusmakse. Mida pikema perioodiga on leping, seda madalam on poliisi kuumakse.

Näide: Korteri kodukindlustuse lepingu makse 1-aastaseks perioodiks on 9.80 eurot/kuus, sama lepingu hind 5-aastaseks perioodiks on 8.90 eurot/kuus.

Mitmeaastane poliis tagab pikaajalise ja katkematu kindlustunde. 1-aastase poliisiga võib juhtuda, et klient unustab kindlustuslepingut pikendada.

Mitmeaastane poliis on kliendi jaoks mugav. Poliisi pikendamise protsessi ei pea läbi tegema igal aastal.

Mitmeaastase poliisi muutmine on lihtne. Kui kliendi kindlustushuvi muutub (näiteks soovitakse olemasolevale kodukindlustusele lisada ka vastutuskindlustuse või kindlustada enda kodust vara), siis muudetakse mitmeaastast poliisi nii nagu 1-aastast poliisigi.

Salva hoiab ka mitmeaastastel poliisidel silma peal. Vähemalt kord aastas kontakteerub kliendiga Salva müügiesindaja, kes teeb kindlaks, et kehtiv poliis vastaks jätkuvalt kliendi vajadustele ning tutvustab kliendile viimati tehtud tooteuuendusi.

Mitmeaastase poliisi saab vajadusel lõpetada enne kindlustusperioodi lõppemist. Klient esitab Salvale lõpetamise kohta kirjaliku avalduse ja poliis lõpetatakse soovitud kuupäevast (tagasiulatuvalt lepingut lõpetada pole võimalik).

Mitmeaastase poliisi sõlmimine on võimalik müügipunktides üle Eesti  ning Salva e-poes. Internetist ostetud kindlustuspoliis jõuab soovitud e-posti aadressile mõne hetkega.

Arvuta mitmeaastase kindlustusperioodi makse siin.