Maikuus korterelamu kindlustus -30%!

Korterelamu kindlustus -30%

Enamasti on värsketel korteriomanikel sõlmitud kodukindlustus, kuid lisaks sellele peaks korteriomanik mõtlema ka ühistu vara kindlustamisele. Nii saab olla kindel, et võimaliku kahju korral on endine elukeskkond probleemideta taastatav. 

Sõlmides 03- 31. maini 2021 Salvas 5 aastase perioodiga korterelamu kindlustuse, saad hinnas 30% alla! Vormista soodushinnaga poliis meie e-poes: 

Osta -30% soodushinnaga poliis

Pakkumine kehtib nii korterelamu kindlustuse kui korterelamu vastutuskindlustuse korral. 5-aastase perioodi korral ei pea klient igal aastal lepingut uuendama ja tasuda saab iga aasta eest eraldi. Tutvu mitmeaastase kindlustuspoliisi eelistega siin.

Miks on vaja korterelamu kindlustust?

Korterelamu kindlustus hüvitab majaelanike kaasomandile tekkinud kahjud ning aitab kiiresti taastada tavapärase elukeskkonna. 

Kas kodukindlustusest ei piisa?

Kodukindlustus katab konkreetset korterit ja selle sisustust. Igale korteriomanikule kuulub aga ka kindel protsent majakarbist, koridorist, katusest jm rajatistest. Ühine kindlustus hõlmabki just hoone osi, mis on kaasomandis: alates välisseintest ja katusest kuni elektri-, kütte- ja valvesüsteemideni. Näiteks kui torm viib majalt katuse, on see kõigi ühine vara, mida kodukindlustus paraku ei kata, ning kortermaja kindlustuse puudumisel tuleb see korteriomanikel oma taskust kinni maksta.

Mida annab juurde korterelamu vastutuskindlustus?

Nii nagu autot juhtides võib põhjustada liiklusõnnetuse, võib ka korteriühistut hallates põhjustada kahju kellegi teise varale ja tervisele. Just selliste ootamatuste korral aitab korterelamu vastutuskindlustus, mis korvab korteriühistu poolt hoonele ja selle territooriumi haldamisest tekitatud varalised kahjud kolmandatele isikutele, sh kahjud, mis on põhjustatud korteriühistu liikmetele.

Osta -30% soodushinnaga poliis

Loe täpsemalt korterelamu kindlustuse või korterelamu vastutuskindlustuse kohta, sõlmi leping Salva e-poes, küsi nõu kliendihaldurilt või müügipunktidest üle Eesti.