Korteriühistu liikmete kodukindlustuse pakkumine

Korteriühistu liikmete kodukindlustuse pakkumine
MIKS VALIDA SALVA KODUKINDLUSTUS?

- Poliisi võib sõlmida kuni 5 aastaks, mitmeaastane leping tagab veelgi soodsama makse. 

- Salva kodukindlustuse minimaalne omavastutus on 50 eurot, mitmete kahjujuhtumite korral omavastutust ei rakendatagi.

- Kodu ja kodust vara saab kindlustada nii valitud riskide kui koguriskikindlustusega. Valikriskid on tulekahju, torustiku lekke, üleujutuse, tormi ja varguse risk.

- Eluhoonega koos on kindlustatud kütte-, elektri-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemid ning ka remondi või ehitamise tarbeks soetatud ehitusmaterjalid.

- Kindlustades saab valida hüvitise, mis korvab ajutise elamispinna üürimise ja kolimise kulud, kui õnnetuse tagajärjel on kodu muutunud elamiskõlbmatuks.

- Kodust vara nagu sülearvuti, tahvelarvuti, prillid, jalgratas, lapsevanker jt on võimalik kindlustada väljaspool kodu üle maailma.

- Koduse vara hüvitamine põhimõttel „vana vastu uus“.

- Koduse vara kindlustussumma määrab klient ise, võttes arvesse enda koduse vara väärtust.

Korterühistu liikmete kodukindlustust saab sõlmida Salva esindustes üle Eesti, kindlustustingimustega tutvu lähemalt siin. Pakkumine kehtib korteri, koduse vara ja kodu vastutuskindlustusele juhul, kui neid pole viimase 3 kuu jooksul Salvas kindlustatud.

NB! Korteri kindlustus ei kata kolmandatele isikutele põhjustatud kahjusid, seetõttu soovitame lisaks sõlmida kodu vastutuskindlustuse, loe lähemalt siin