Juunis lapse õnnetusjuhtumikindlustus 4 €/ kuus

Juunis lapse õnnetusjuhtumikindlustus 4 eurot kuus

Lapsed on meie kõige kallim vara. Ilmselt aga ka kõige suurem mure, kui nendega peaks juhtuma ootamatu õnnetus või vigastus.

Sõlmi perioodil 01.- 30. juuni 2021 lapsele õnnetusjuhtumikindlustus Salvas vaid maksega 4 € / kuus! Vormista kampaaniahinnaga poliisi meie e-poes siit:

Osta õnnetusjuhtumikindlustust lapsele maksega 4 € / kuus

Kindlustusperioodi pikkuseks on 5 aastat. Pakkumine kehtib lastele (kuni 17 k.a), kellel puudub viimase 3 kuu jooksul Salvas kehtiv õnnetusjuhtumikindlustuse leping. 

Kampaaniahind 4 € / kuus sisaldab valurahahüvitist 6 000 €, püsiva puude hüvitist 30 000 € ning surmajuhtumihüvitist 5 000 €.

Miks valida oma lapsele Salva õnnetusjuhtumikindlustus?
  • * Kindlustuskaitse kehtib kogu maailmas.
  • Kindlustuskaitse sportimisel on kaetud sõltumata spordialast (v.a. võistlus- ja ekstreemsport). Näiteks rattasõit või batuudil hüppamine.
  • * Kaetud on juhtumid, kus kehavigastust ei teki, kuid on tekkinud oht tervisele. Näiteks päikesepiste, kuumarabandus või gaasimürgistus.
  • Maksame valuraha, kui ravi on  kestnud vähemalt 6 päeva.
  • Võimalus sõlmida mitmeaastane poliis, mis  tagab katkematu kindlustuskaitse ja soodsama makse.

Loe täpsemalt õnnetusjuhtumikindlustuse kohta siit, sõlmi leping Salva e-poes, küsi nõu kliendihaldurilt või müügipunktidest üle Eesti.

Elu on täis ootamatusi. Mis on Sulle kallis ja kuidas seda kaitsta, on valikute küsimus.

Sõlmides õnnetusjuhtumikindlustuse oma lapsele Salvas, võid kindel olla, et Sinu kullast kallim vara on kindlates kätes.

Usalda eestimaist!