Language

Telefon 6 800 500

Väikeelektroonika kindlustus

Väikeelektroonika kindlustus pakub kaitset elektrooniliste seadmete kasutamisel või transpordil tekkivate kahjude vastu kogu maailmas. Kindlustus korvab seadmetele tekkinud ootamatud kahjud, mis võivad muu hulgas olla põhjustatud elektrilühisest, kukkumisest, vargusest, tulekahjust või veega kokkupuutest.

Kindlustada saab sülearvutitest ja nende lisadest kuni fotoaparaatide ja videokaamerateni.

Miks valida Salva elektroonika kindlustus?

  • Lai valik kanaleid kindlustuse sõlmimiseks. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti, leia sobiv esindus või küsi pakkumist internetist.
  • Kaitse kogu maailmas. Kindlustus korvab väikeelektroonikaga seotud kahjud sõltumata juhtumi asukohast, kiire kahjukäsitlus aitab ootamatute väljaminekutega toime tulla.
  • Kindlustada saab kõiki enimlevinud väikeelektroonika seadmeid alates sülearvutitest ja nende lisadest kuni laua- ja tahvelarvutite, fotoaparaatide ja videokaamerateni. Täpsemalt loe siit.
  • Lai kindlustuskaitse. Kindlustus hüvitab kõik ootamatud ja ettenägematud kahjud, mis võivad olla põhjustatud näiteks elektrilühisest või voolukõikumisest, seadme rikkest, tulekahjust või loodusõnnetusest. Samuti on kindlustatud seadme ettevaatamatust kasutamisest tekkinud kahju nagu mahakukkumine või vedelikuga kokkupuude. Kindlustus katab ka seadme varguse. Täpsemalt vaata tingimusi siit.

Näiteks: Kontorilaual sülearvuti kõrval olnud kohvitass kukkus ümber ning ujutas üle nii sülearvuti kui selle juurde kuulunud kõrvaklapid, hiire ja mälupulga. Salva hüvitas sülearvuti remondikulu ning asendas kasutamiskõlbmatuks muutunud lisaseadmed uutega.