Edasta sõidukist pildid

Sõidukist tuleb edastada järgnevad fotod:

Igast sõiduki nurgast tehtud diagonaalvaatega foto. Sõiduk peab igal pildil jääma tervenisti kaadrisse ning igal pildil peab olema näha numbrimärk.

Suures plaanis foto sõiduki esiklaasist. Ebasoodsa valguse või pildile jäävate varjude korral tuleb lisaks teha terves ulatuses esiklaasist foto seestpoolt väljapoole.

Foto sõiduki keskkonsoolist. Foto peab olema tehtud sõiduki esiistmete vahelt selliselt, et fotole jäävad audiosüsteem, armatuurlaud ning käigukang.

Foto sõiduki täielikust tehasetähisest (VIN- kood).

Lisaks eelnevale:

Kui sõidukil on lisavarustust mis ei ole paigaldatud tootjatehases või tema poolt volitatud töökojas (näiteks lisatuled, kaitserauad, spoilerid, reklaam- või muud kleebised, helivideo- või DVD-seadmeid), tuleb saata foto(d) loetletud lisavarustusest.

Kui sõidukil on kahjustusi kerel, kere osadel, klaasidel või lisavarustusel tuleb saata foto olemasolevatest kahjustustest.

Kui sõidukit ei ole võimalik vastavalt pildistamisjuhendile pildistada, võib lasta selle üle vaadata ja pildistada Teile sobivas Salva Kindlustuse esinduses, mille kontaktandmed leiate siit.

Üleslaadimine

LISATEAVE:

Kindlustusselts ei hüvita mootorsõiduki pildistamisega seotud kulusid ega muid lisakulusid. 

Kindlustusseltsi töötaja vaatab fotod üle esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 tööpäeva jooksul. Peale fotode ülevaatamist ja aktsepteerimist väljastab Salva Kindlustus kindlustuslepingu sõlmimist tõendava poliisi.