Language

Telefon 6 800 500

Edasta sõidukist pildid

Sõidukist tuleb edastada järgnevad fotod:

  • Igast sõiduki nurgast tehtud diagonaalvaatega foto. Sõiduk peab igal pildil jääma tervenisti kaadrisse ning igal pildil peab olema näha numbrimärk.
  • Suures plaanis foto sõiduki esiklaasist. Ebasoodsa valguse või pildile jäävate varjude korral tuleb lisaks teha terves ulatuses esiklaasist foto seestpoolt väljapoole.
  • Foto sõiduki keskkonsoolist. Foto peab olema tehtud sõiduki esiistmete vahelt selliselt, et fotole jäävad audiosüsteem, armatuurlaud ning käigukang.
  • Foto sõiduki täielikust tehasetähisest (VIN- kood).

Lisaks eelnevale:

  • Kui sõidukil on lisavarustust mis ei ole paigaldatud tootjatehases või tema poolt volitatud töökojas (näiteks lisatuled, kaitserauad, spoilerid, reklaam- või muud kleebised, helivideo- või DVD-seadmeid), tuleb saata foto(d) loetletud lisavarustusest.
  • Kui sõidukil on kahjustusi kerel, kere osadel, klaasidel või lisavarustusel tuleb saata foto olemasolevatest kahjustustest.

Kui sõidukit ei ole võimalik vastavalt pildistamisjuhendile pildistada, võib lasta selle üle vaadata ja pildistada Teile sobivas Salva Kindlustuse esinduses, mille kontaktandmed leiate siit.

Mootorsõiduki pildistamisjuhendit saad vaadata siit.

KINDLUSTUSVÕTJA ANDMED:
SÕIDUKI ANDMED:
KINDLUSTUSPERIOODI ALGUS:
Kindlustusleping saab kehtima hakata peale sõiduki ettenäitamist või pildistamisjuhendi kohaselt tehtud piltide edastamist Salvale. Lepingu sõlmimise kinnituseks väljastab Salva Kindlustus kindlustuspoliisi.
FAILID:
Failid peavad olema väiksemad kui 40 MB.
Lubatud failitüübid: gif jpg jpeg png pdf doc docx ppt mov mp3.

LISATEAVE:

Kindlustusselts ei hüvita mootorsõiduki pildistamisega seotud kulusid ega muid lisakulusid. 

Kindlustusseltsi töötaja vaatab fotod üle esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 tööpäeva jooksul. Peale fotode ülevaatamist ja aktsepteerimist väljastab Salva Kindlustus kindlustuslepingu sõlmimist tõendava poliisi.