Contact

Salva Kindlustuse AS

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Open hours: Mon-Thu 8:00-17:00, Fri 8:00-16:00
Phone: 6 800 500
E-mail: salva@salva.ee
Media e-mail: meedia@salva.ee
Data protection: andmekaitse@salva.ee
Homepage: www.salva.ee

Registry code: 10284984
KMRK: EE100182653

Bank details:
Swedbank EE412200221001144883
SEB Pank EE531010002043701008
Luminor Bank EE311700017000050247
Coop Pank EE134204278606842005
 

Loss adjustment general info:

Vehicle and traffic insurance claims: 6 830 500
Other claims: 6 800 500
E-mail: kahjud@salva.ee


Tallinna esindus

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6 800 500
E-mail: salva@salva.ee
Avatud E-N 8:00 - 17:00, R 8:00 - 16:00

Tallinna ja Läänemaa regiooni juht
Epp Veskimägi
Phone: 6830 615
epp.veskimagi@salva.ee
Äriklientide müügijuht
Airi Seimoja
Phone: 6830 614
airi.seimoja@salva.ee
Müügispetsialist
Marika Liivak
Phone: 6830 620
marika.liivak@salva.ee
Eraklientide müügijuht
Klaarika Kuusik
Phone: 6830 626
klaarika.kuusik@salva.ee
Eraklientide müügijuht
Evelyn Vahtra
Phone: 6830 627
evelyn.vahtra@salva.ee
Maaklerite müügijuht
Katre Järve
Phone: 6830 628
katre.jarve@salva.ee
Maaklerite müügijuht
Marit Kilk
Phone: 6830 656
marit.kilk@salva.ee
Assistent
Edith Mednikova
Phone: 6830 616
edith.mednikova@salva.ee
Assistent
Laura Reins
Phone: 6830 610
laura.reins@salva.ee
Müügiesindaja
Katrin Eesik
Phone: 5077 813
katrin.eesik@salva.ee
Salva peakontori müügisaal

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6830 619
E-mail: salva@salva.ee
Avatud E-N 8.00-17.00, R 8:00 - 16:00

Klienditeenindaja
Urve Künnapu
Phone: 6830 619
urve.kunnapu@salva.ee
Klienditeenindaja
Marika Korb
Phone: 6830 617
marika.korb@salva.ee
Juhatus

Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee

Juhatuse liige, finantsdirektor
Andres Lõhmus
Phone: 6800 500
andres.lohmus@salva.ee
Juhatuse esimees
Tiit Pahapill
Phone: 6800 500
tiit.pahapill@salva.ee
Juhatuse liige, kindlustusdirektor
Urmas Kivirüüt
Phone: 6800 500
urmas.kiviruut@salva.ee
Juhatuse liige, pearaamatupidaja
Irja Elias
Phone: 6800 500
irja.elias@salva.ee
Juhatuse liige, müügidirektor
Kaupo Kalev
Phone: 6800 500
kaupo.kalev@salva.ee
Kantselei

Pärnu mnt 16, Tallinn 10141
Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee
E-N 8.00-17.00, R 8:00 - 16:00

Kantselei juhataja
Tiina Parve
Phone: 6830 605
tiina.parve@salva.ee
Sekretär
Meliin Jõgise
Phone: 6830 606
meliin.jogise@salva.ee
Müügiosakond

Telefon 6800 500
E-mail: salva@salva.ee

Turundusjuht
Maris Raudoja
Phone: 6830 624
maris.raudoja@salva.ee
E-kanalite turundaja
Virgo Press
Phone: 6830 687
virgo.press@salva.ee
Teenindusjuht
Elis Allvee
Phone: 6830 621
elis.allvee@salva.ee